Antibakteriálne vložky do topánok Every Day Santized

Kód: R096_35 R096_36 R096_37 R096_38 R096_39 R096_40 R096_41 R096_42 R096_43 R096_44 R096_45 R096_46 R096_47 Zvoľte variant
€3,70 / pár
VYPREDANÉ VYPREDANÉ VYPREDANÉ VYPREDANÉ VYPREDANÉ VYPREDANÉ VYPREDANÉ VYPREDANÉ VYPREDANÉ VYPREDANÉ VYPREDANÉ VYPREDANÉ VYPREDANÉ Zvoľte variant
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Latexové vložky do topánok s antibakteriálnym prostriedkom Sanitized.

  • Redukujú množstvo baktérii, roztočov a kvasiniek v uzavretej obuvi
  • Vhodné pre ľudí so zvýšeným potením nôh
  • Vďaka mäkkému materiálu zlepšia pohodlie v tvrdej obuvi

Vyberte si veľkosť od EU 35 až po EU 47

Balenie obsahuje 1 pár

Detailné informácie

Podrobný popis

Antibakteriálne vložky Every Day Santized

Skoncujte so zápachom v obuvi pomocou moderných antibakteriálnych vložiek s účinným prípravkom Sanitized, ktorý pomáha redukovať baktérie, kvasinky a roztoče v obuvi.

Antibakteriálne vložky do topánok proti poteniu Sanitized

Veľké množstvo otvorov na zlepšenie cirkulácie vzduchu pod chodidlami

Vložky Every Day Sanitzed majú perforáciu, ktorá podporuje cirkuláciu vzduchu vo vnútri obuvi, + sú napustené dezinfekčným prostriedkom SANITZER, ktoré obmedzuje množenie baktérií.

Vhodné pre ľudí s mykózou pokožky medzi prstami známou ako Atletická noha

Tieto vložky sú špeciálne navrhnuté pre ľudí s nadmerným potením nôh, ktoré prispieva k vzniku stavu - Atletická noha . Možno ich jednoducho ručne prať na 30 °C a opakovane používať. Tieto vložky sú skvelým riešením pre ľudí, ktorí chcú mať svoje nohy svieže a čisté po celý deň.

Antibakteriálne vložky proti mykóze Sanitized

Koniec zápachu nôh

Pomáhajú predchádzať zápachu nôh, ktorý je produktom premnožených baktérii v obuvi. Dezinfekčný prostriedok SANITIZED likviduje baktérie a neutralizuje pachy , čím zabezpečuje príjemnú vôňu nôh pre celodennú sviežosť a pohodlie.

Široký výber veľkostí

Vložky SANITIZED proti poteniu sú teraz k dispozícii v rôznych veľkostiach aby sme zabezpečili, že perfektne sadnú každému. Aby ste našli správnu veľkosť pre vás, odporúča sa zmerať vaše aktuálne vložky a porovnať ich s tabuľkou veľkostí. viď. obrázok

Tabuľka veľkosti vložiek Every Day Sanitized

Ideálne na každú príležitosť 

Dajú sa použiť na elegantnú aj športovú obuv, vďaka čomu sa hodia na akúkoľvek príležitosť alebo aktivitu. Či už sa chystáte na formálnu udalosť alebo si idete zabehať, tieto vložky poskytnú vašim nohám rovnakú úroveň sviežosti a ochrany proti zápachu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: