Korektor kladivkových prstov Toes Support

Kód: M046_P
€5,70 / pár
NA SKLADE

Gélová pomôcka na korekciu polohy kladivkových prstov topánke. "Uprace" kladivkové prsty aby sa ich špičky počas chôdze neodierali o stielku obuvi.

  • Oddelí 2., 3. a 4. prst
  • Redukuje riziko otlaku, pľuzgieru a mozoľov medzi prstami
  • Zdvihne špičky kladivkových prstov aby nedošlo k ich poraneniu pri chôdzi
  • Uvoľní svaly prstov a prináša úľavu pri chôdzi

Univerzálna veľkosť vhodná pre chodidlá od EU 36 až EU 44

V balení nájdete 1 pár (produkt pre ľavú aj pravú nohu)

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyksúšajte korektor kladivkových prstov Toes Support

Trpíte aj pri každodenných činnostiach, akými sú cesta do supermarketu za rohom či prechádzka v parku? V nohách zohráva dôležitú úlohu až 26 malých kostičiek, ktoré spolu s kĺbmi, šľachami a väzivami vedú náš krok. Ponúkame vám rýchle riešenie, ktoré vám od bolestí uľaví – Korektor kladivkových prstov Toes Support!

Odbremeňte svoje nohy

Kladivkové (vykrivené) prsty trápia mnohých. Nezanedbajte starostlivosť o svoje nohy. Voľte správne veľkosti topánok, v ktorých sa budete cítiť pohodlne. V počiatočnom štádiu sú riešením aj vložky a rôzne gymnastické cvičenia, ktoré môžu vzniku kladivkových prstov zabrániť. Špeciálne cvičenia vám nielen posilnia svaly na nohe, ale zmiernia aj vaše bolesti.

Vyskúšajte korektor kladivkových prstov Toes Support

Korektor Toes Support je špeciálne tvarovaná pomôcka, vďaka ktorej vás už kladivkové prsty nebudú viac trápiť. Prinesie vám komfort a odstráni bolesti spôsobené oderom kĺbu prsta o obuv. Podpora kladivkových prstov priaznivo pôsobí aj na bolesti pod prstami na nohe či v oblasti prednožia.

Poddajný materiál je príjemný na dotyk a poľahky sa prispôsobí tvaru vašich prstov. Gélový korektor je navyše vhodný aj do tesnej obuvi. Nečakajte, kým choroba pokročí a jediným riešením bude operácia. Vďaka korektoru sa môžete cítiť lepšie už dnes.

Ako korektor Toes Support funguje?

Korektor Toes Support si navlečiete na 2., 3. a 4. prst nohy. Prst prevlečiete cez očko, čím sa voľný priestor pod kladivkovým prstom vyplní. Tvarovo korektor dokonale zapadá medzi brušká prstov a chodidlo. Mäkká gélová podpora spôsobí, že vaša chôdza bude pohodlnejšia a bez bolestí. Objednajte si korektor v tvare slzy pre pravú alebo ľavú nohu a rozlúčte sa s odratými kĺbmi a zbytočnou bolesťou!

Balenie obsahuje 1 pár (na ľavú aj pravú nohu)

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
EK Avatar autora | 27.10.2023
Som veľmi spokojná. Používam korektor už veľmi dlho a potrebovala som ho už vymeniť, ale nikde som nevedela zohnať nový. Bežne sa nepredáva, čo je škoda.
5
GH Avatar autora | 3.8.2020
Dakujeme osvedcilo sa to velmi pekne dakujeme