Bandaž na vybočený palec Bandage Gel Protect

Kód: D036_S
€9,90 / pár
NA SKLADE

Elastická bandáž s gélovým separátorom palca.

 • Udržuje optimálnu polohu vybočeného palca v obuvi
 • Zabráni prekríženiu palca s 2. prstom na nohe
 • Redukuje riziko otlaku, kurieho oka a mozoľov medzi prstami
 • Gélový disk chráni kĺb palca v topánke
Univerzálna veľkosť vhodná pre EU 36 - EU 43 
 
Balenie obsahuje 1 pár
 

Detailné informácie

Podrobný popis

Benefity bandáže na vybočený palec Bandage Gel Protect

 • Fixuje palec v optimálnej polohe
 • Pôsobí proti vybočeniu palca
 • Prevencia proti poraneniu kože medzi palcom a prstom
 • Prevencia pred podráždením a poranením kože na kĺbe palca
 • Zlepší komfort pri chôdzi, behu a športe
 • Nenápadná telová farba

výhody bandáže na vybočený palec Bandage gel protect

Možnosti využitia bandáže na vybočený palec Bandage Gel Protect

Bandage Gel Protect zlepší vaše pohodlie pri pracovných, športových a voľnočasových aktivitách.

Napísali o bandáži na vybočený palec Bandage Gel Protect

Pomôcku Bandage Gel Protect som si objednala náhodou, keď som zbadala reklamu na Facebooku. Udrela mi do očí a hlavou mi preblesklo "Veď toto ja potrebujem". Kĺby palcov mám od puberty výrazné (dedičná záležitosť + milujem lodičky a topánky na opätkoch). Nákupy, venčenie psa a rodinné výlety vždy končili bolesťou haluxov. Takže prechod od "Toto potrebujem" k "Toto chcem hneď" netrval dlho. Najprv som váhala, neverila som, že niečo lacné môže vyriešiť môj veľký problém :). E-shop iNohy.sk som si prelustrovala od A po Z a dole v odkazoch som našla nápis: 30 dňová garancia spokojnosti. Klikla som a zistila, že ak nebudem behom 30 dní s objednaným produktom spokojná, môžem ho vrátiť a refundujú mi peniaze. Moje obavy sa v sekunde rozplynuli a spravila som objednávku. Objednávku som spravila tesne poobede a hneď na druhý deň ráno mi volal kuriér do práce, že má pre mňa dobierku z iNohy.sk. Netrpezlivo som rozbalila bublinkovú obálku a vytiahla pekne zabalené 2 kusy Bandage Gel Protect. Nemohla som sa dočkať a bandáže som si natiahla ešte v práci. Prvý dojem nebol dobrý, pretože mi korektor medzi prstami zavadzal. Nechala som si bandáže na nohe a keď som prišla domov som si  ani neuvedomila, že ich mám stále na nohách. Vlastne bolo mi veľmi divné prečo ma nebolia kĺby, prečo mi necht na prste nerýpe do palca. S Bandge Gel Protect som prechodila celý víkend, keď sa mi gélový oddeľovač odrhol. Dosť som sa nahnevala a napísala do iNohy.sk čo s tým mienia robiť. Na zákazníckej podpore boli milí. Stačilo, aby som im pokazenú bandáž poslala (poslali kuriéra ja som nič neplatila) a poslali mi nový kus. Dostala som novú bandáž, ktorá mi slúži do dnes. Bandáž je podľa mňa super a oplatí sa vyskúšať (najmä s 30 dňovou garanciou spokojnosti). Ivana 

Bandage Gel Protect som dostala od mami pod stromček. Zvláštny darček darček ma zarazil. Mama mi vysvetlila, že to používa a keďže mám haluxy aj ja, myslela si, že mi to pomôže. Bandage Gel Protect som mala pohodený v poličke pár dní, kým som jej dala "šancu". Rodinný turistický pochod medzi sviatkami bola ideálna príležitosť. Bandáže som si navliekla a ukryla pod hrubými ponožkami. Poriadne som si zatiahla turistické boty a pome na to. Prvé kroky boli zvláštne ale zvykala som si rýchlo. Vrátili sme sa domov a až pri vyzúvaní som si sa precitla, že ma nič na palcoch nebolí. Žiaden opuch, žiadne pichanie ani tlaky v kĺbe. Bandage Gel Protect je dobrá vec hladne pri haluxoch. 

Video s obutím bandáže Bandage Gel Protect

 

Rozmery a veľkosti bandáže Bandage Gel Protect

Pomôcku Bandage Gel Protect ponúkame v univerzálnej veľkosti, ktorá je vhodná pre dámske chodidlá EU 36 - EU 43

Materiál:

Elastický textil + TPE (Thermo Plastic Elastomer) - Termoplastický elastomer je mäkký, pružný a odolný materiál, ktorý je umožní hygienické používanie pomôcky. Materiál je veľmi príjemný na dotyk.

V akej obuvi môžem Bandage Gel Protect používať?

Bandage Gel Protect je určená do uzavretej obuvi

 • Tenisky, športová, trekingová a pracovná obuv
 • Vychádzková obuv
 • Elegantná a spoločenská obuv

Dodatočné parametre

Kategória: Pomôcky na vybočený palec - Hallux Valgus
Funkcia: Ochrana kĺbu palca, Vyrovnanie palca
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
AB Avatar autora | 7.8.2023
Ešte neviem...musím skúšať....zatial je to nositelné.