Mykored sprej na nohy proti plesni a zápachu 70 ml

€8,80 / ks
NA SKLADE

Vyhrajte boj s nepríjemným zápachom a mykózami s Mykored sprejom.

  • Účinne bojuje proti plesni / mykóze
  • Ochraňuje nechty a kožu pred infekciami
  • Redukuje a zabraňuje vzniku nepríjemného zápachu nôh
  • Jednoduché a rýchle použitie spreja

Balenie: 70 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Mykored sprej – zlepší Váš komfort a pocit ochrany nôh pred mykózou

Mykored sprej je vyvinutý špeciálne na ochranu a ošetrenie medziprstných priestorov / nechtových platničiek pred plesňami a mykózami. Obsahuje účinné zložky, ktoré pomáhajú chrániť a ošetrovať vaše nohy pred nákazou a zápachom.

Účinné riešenie na problém s mykózou nôh a nechtov

Mykored sprej je rýchle a účinné riešenie na boj proti mykóze a ochranu vašich nôh pred plesňovou infekciou. Jeho zloženie pomáha zmierniť príznaky ako svrbenie, lúpanie kože a štiepenie nechtov. Môžete ho používať aj na prevenciu napríklad: pred športovým výkonom, návštevou wellnes alebo verejných kúpalísk.

Jednoduchá aplikácia spreju Mykored

Sprejová aplikácia Mykored je jednoduchá a praktická. Stačí nastriekať na medziprstné priestory a nechtové platničky a nechať voľne uschnúť.

Zbavte sa zápachu nôh s Mykoredom

Mykored sprej obsahuje zložky, ktoré pomáhajú redukovať typický zápach nôh. Vaše nohy budú svieže a čisté aj po celom dni v uzavretej obuvi.

Bezpečnostné informácie

Mykored sprej je určený na vonkajšie použitie a je bezpečný pre vašu pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí a zabráňte kontaktu s očami a sliznicami.

Zloženie spreju Mykored:

Voda, Isopropyl Alcohol, Pentylene Glycol, Trideceth-9, Clotrimazole, PEG-5 Ethylhexanoate, Parfum, 2-Menthyl 5-Cyclohexylpentanol, Decylene Gylocol

Objednajte si sprej Mykored ešte dnes a nemusíte sa trápiť s nepríjemnými následkami mykózy nôh.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Mykored: Ako sa zbaviť plesňových infekcií nechtov a kože

Plesňové infekcie nechtov a kože sú častým problémom, ktorý môže spôsobiť veľké nepohodlie a zdĺhavú liečbu. Mykored ponúka jednoduchý a bezpečný spôsob liečby všetkých typov infekcií. Využite výhody antifungálnej liečby Mykored.

Čo spôsobuje plesňové infekcie nechtov a kože?

Plesňové infekcie nechtov a kože môžu byť spôsobené dermatofytmi alebo kvasinkami. Dermatofyty sú najčastejším pôvodcom plesňových infekcií kože, nechtov a vlasov. Ak sa tieto infekcie neliečia, môžu sa prenášať z kože na nechty a spôsobiť ďalšie komplikácie.

Ako môžu produkty Mykored pomôcť?

Mykored ponúka efektívnu antifungálnu liečbu na liečbu plesňových infekcií nechtov a kože. Jeho zloženie zaisťuje rýchle a bezpečné ošetrenie, ktoré vám pomôže zbaviť sa problému.

Ako dlho používať produkty Mykored?

Pri dôslednej liečbe atletickej nohy môžete očakávať, že problém vymizne do 2-3 týždňov. Liečba plesňových infekcií nechtov môže trvať oveľa dlhšie, najmä kvôli pomalému rastu nechtov. Preto nie je nezvyčajné, že liečba trvá až 2 roky.

Pre koho je Mykored určený?

Mykored je vhodný pre všetky typy pleti a je teraz bezpečný aj pre diabetikov. Nie je však odporúčaný pre deti mladšie ako tri roky.

Neberte plesňové infekcie na ľahkú váhu a začnite používať Mykored na efektívnu a bezpečnú liečbu. Získať zdravé nechty a kožu ešte nikdy nebolo jednoduchšie.