Mykored pipeta roztok proti mykoze 50 ml

Kód: 3560
€8,80 / ks
VYPREDANÉ

Roztok Mykored – spoľahlivá ochrana pred nepríjemnými pachmi a mykózou!

  • Odstráni zápach a chráni nohy pred mykózami
  • Použitie je jednoduché a pohodlné vďaka praktickej pipete
  • Obsahuje účinné látky ako kyselinu salicylovú a brómchlorofén, ktoré zabezpečujú efektívnu starostlivosť o nohy

Balenie: 50 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Mykored roztok s pipetou - zaručená starostlivosť o nohy

Mykored pipeta je produkt s vysokou hygienickou silou, ktorý bol špeciálne vyvinutý na starostlivosť a zlepšenie pachu medzi prstami a nechtami na nohách. Mykored pipeta je zaručená starostlivosť o nohy, ktorá bráni vzniku mykózy a pomáha včas odhaliť prvé príznaky.

Jednoduchá aplikácia roztoku Mykored

Roztok Mykored je vhodný pre aplikáciu na pokožku napadnutú mykózou / plesňou - atletickú nohu. Nanáša sa medzi prsty na nohách a nechty pomocou pipety. Jeho účinné zloženie pomáha rýchlo vsiaknuť a efektívne pôsobiť.

Bezpečné zloženie roztoku Mykored

Roztok Mykored obsahuje kvalitné zloženie, ktoré je mimoriadne bezpečné. Obsahuje izopropylalkohol, vodu, undecylenamid-DEA, kyselinu salicylovú, trideceth-9, PEG-5etylhexanoát, močovinu, kyselinu benzoovú, brómchlorofén, trietanolamín a parfum.

Dôležité informácie o použití roztoku Mykored

Roztok Mykored je potrebné uchovávať mimo dosahu očí a slizníc. V prípade podráždenia pokožky by ste mali používanie produktu ukončiť. Nenechajte roztok Mykored v dosahu detí a nepoužívajte ho pre dojčatá a deti do 3 rokov.

Prečo by ste mali vyskúšať roztok Mykored?

Mykored roztok je vynikajúci produkt, ktorý pomáha zlepšiť stav nohy a zabraňuje vzniku mykózy. Jeho účinné zloženie a jednoduchá aplikácia robia z neho ideálnu voľbu pre každého, kto sa stará o svoje nohy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: