Mykored olej proti mykóze 14 ml

€8,80 / ks
VYPREDANÉ

Ošetrujúci olej na nechty a nechtovú kožičku s účinkom proti mykóze.

  • Obsahuje účinnú látku Klotrimazol
  • Zmäkčí kožičku v okolí nechta a vráti jej pružnosť
  • Vráti nechtom stratenú pružnosť a pevnosť
  • Dermatologicky testovaný bezpečný produkt 

Vyrobený v Nemecku

Balenie: 14 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Mykored olej na nechty a nechtovú kožičku s klotrimazolom

Olej Mykored je rokmi overený produkt vyrobený v Nemecku, ktorý chráni, vyživuje a regeneruje mykózou poškodenú nechtovú kožičku.

  • Olej dodá krehkým nechtom a vysušenej kožičke potrebnú vlhkosť, vitamíny
  • Extrakt z Harmančeka upokojí podráždenú kožu v okolí nechta

Aplikácia oleja Mykored:

Najlepší výsledok používania oleja Mykored dosiahnete ak ho budete aplikovať na čisté a suché nechty / nechtovú kožičku.

  • Súčasťou veka flaštičky je aplikačný štetec pomocou, ktorého rovnomerne natriete olej na nechty / nechtovú kožičku.
  • Olej nechajte pôsobiť minimálne 5 minút
  • Pomocou papierového obrúsku jemne absorbujte prebytočný olej (pozor netlačte)
  • Olej Mykored aplikujte na nechty 1 x denne (ideálne pred obutím topánok alebo návštevou rizikových miest ako sauna, spoločné sprchy, šatne ...)

Mykored olej - zloženie:

Caprylic/Capric Triglyceride, Glycine Soja Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Lecithin, Klotrimazol, Tocoheryl Acetate, Tricium Vulgare Bran Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Bisabolol, Isopropyl Myristate, Methylparaben, Butylparaben, BHT, Linoleic Acid, Tocopherol, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Limonene, Linalool

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Mykored: Ako sa zbaviť plesňových infekcií nechtov a kože

Plesňové infekcie nechtov a kože sú častým problémom, ktorý môže spôsobiť veľké nepohodlie a zdĺhavú liečbu. Mykored ponúka jednoduchý a bezpečný spôsob liečby všetkých typov infekcií. Využite výhody antifungálnej liečby Mykored.

Čo spôsobuje plesňové infekcie nechtov a kože?

Plesňové infekcie nechtov a kože môžu byť spôsobené dermatofytmi alebo kvasinkami. Dermatofyty sú najčastejším pôvodcom plesňových infekcií kože, nechtov a vlasov. Ak sa tieto infekcie neliečia, môžu sa prenášať z kože na nechty a spôsobiť ďalšie komplikácie.

Ako môžu produkty Mykored pomôcť?

Mykored ponúka efektívnu antifungálnu liečbu na liečbu plesňových infekcií nechtov a kože. Jeho zloženie zaisťuje rýchle a bezpečné ošetrenie, ktoré vám pomôže zbaviť sa problému.

Ako dlho používať produkty Mykored?

Pri dôslednej liečbe atletickej nohy môžete očakávať, že problém vymizne do 2-3 týždňov. Liečba plesňových infekcií nechtov môže trvať oveľa dlhšie, najmä kvôli pomalému rastu nechtov. Preto nie je nezvyčajné, že liečba trvá až 2 roky.

Pre koho je Mykored určený?

Mykored je vhodný pre všetky typy pleti a je teraz bezpečný aj pre diabetikov. Nie je však odporúčaný pre deti mladšie ako tri roky.

Neberte plesňové infekcie na ľahkú váhu a začnite používať Mykored na efektívnu a bezpečnú liečbu. Získať zdravé nechty a kožu ešte nikdy nebolo jednoduchšie.