Mykored Forte krém proti mykóze nechtov a pokožky 20 ml

€8,80 / ks
NA SKLADE

Špeciálny krém na nechty so silným účinkom proti mykóze. Mykored Forte je vhodný aj na ošetrenie pokožky v okolí nechtov.

  • Pomáha obnoviť poškodenú štruktúru nechtov
  • Pomocou Klotrimazolu ničí mykózu
  • Zanechá mierne mastný ochranný film na nechte
  • Obsahuje tiež urea, alantoín a pantenol

Vyrobený v Nemecku

Balenie: 20 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Krém Mykored Forte s klotrimazolom proti mykóze a plesni na nechtoch

Ak hľadáte produkt na mykózu nechtov, ktorý je rokmi overený vyskúšajte krém Mykored Forte. Jedinečné, účinnými látkami nabité zloženie Vám pomôže poraziť mykózu na nechtoch.

Aplikácia krému Mykored Forte

Najlepší výsledok pomocou krému Mykored Forte dosiahnete pri dodržiavaní nasledovného postupu:

Mykored Forte aplikujete vždy na umyté a vysušené nechty

  • Aplikujte množstvo veľké asi ako hrášok na necht palca. Na ostatné menšie prsty zvoľte polovičnú dávku.
  • Krém rovnomerne natrite na celú plochu nechta a okolitú kožičku
  • Nechajte cca 1 min. absorbovať
  • Následne vmasírujte krém, ktorý ostal na povrchu

Dávkovanie - prevencia

Ak používate Mykored Forte ako prevenciu aplikujte ho 1 x denne ideálne pred návštevou wellness, spoločných šatní alebo spŕch. Pre ľudí, ktorí trávia deň v uzavretej pracovnej obuvi je vhodné aplikovať krém na nechty pred tým ako si obujú pracovnú obuv.

Dávkovanie pri existujúcej mykóze / plesni nechtov

Ak máte na nechtoch už mykózu / pleseň odporučená dávka je 2 x denne (ráno a večer)

Mykored Forte zloženie:

Voda, Paraffinum Liquidum, Decyl Oleate, Persea Gratissima Oil, Sorbitan Oleate, Urea, Petrolatum, Hydrogentated Castor Oil, Cera Alba, Klotrimazol, Panthenol, Allantoin, Magnesium Sulfate, Stearic Acid, Parfum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Mykored: Ako sa zbaviť plesňových infekcií nechtov a kože

Plesňové infekcie nechtov a kože sú častým problémom, ktorý môže spôsobiť veľké nepohodlie a zdĺhavú liečbu. Mykored ponúka jednoduchý a bezpečný spôsob liečby všetkých typov infekcií. Využite výhody antifungálnej liečby Mykored.

Čo spôsobuje plesňové infekcie nechtov a kože?

Plesňové infekcie nechtov a kože môžu byť spôsobené dermatofytmi alebo kvasinkami. Dermatofyty sú najčastejším pôvodcom plesňových infekcií kože, nechtov a vlasov. Ak sa tieto infekcie neliečia, môžu sa prenášať z kože na nechty a spôsobiť ďalšie komplikácie.

Ako môžu produkty Mykored pomôcť?

Mykored ponúka efektívnu antifungálnu liečbu na liečbu plesňových infekcií nechtov a kože. Jeho zloženie zaisťuje rýchle a bezpečné ošetrenie, ktoré vám pomôže zbaviť sa problému.

Ako dlho používať produkty Mykored?

Pri dôslednej liečbe atletickej nohy môžete očakávať, že problém vymizne do 2-3 týždňov. Liečba plesňových infekcií nechtov môže trvať oveľa dlhšie, najmä kvôli pomalému rastu nechtov. Preto nie je nezvyčajné, že liečba trvá až 2 roky.

Pre koho je Mykored určený?

Mykored je vhodný pre všetky typy pleti a je teraz bezpečný aj pre diabetikov. Nie je však odporúčaný pre deti mladšie ako tri roky.

Neberte plesňové infekcie na ľahkú váhu a začnite používať Mykored na efektívnu a bezpečnú liečbu. Získať zdravé nechty a kožu ešte nikdy nebolo jednoduchšie.