Krém na suché a popraskané päty - Fusspunkt Schrunden-Wunder

€8,90 / ks
NA SKLADE

Špeciálny krém na zmäkčenie suchej až popraskanej kože na pätách. 14 denná kúra premení tvrdú, zrohovatenú kožu na mäkkú a príjemnú na dotyk.

Krém na suché päty obsahuje až 15 % urea, ktorá zmäkčí aj veľmi hrubú kožu. Komplex vitamínov z avokádového oleja a prvosienkový olej zjemnia kožu na päte, ktorú bude radosť hladkať. Schrunder-Wunder je rokmi overená spoľahlivá klasika medzi produktmi na suché päty. Obsahuje 75 ml.

 
 
Produkt si u nás môžete objednať aj telefonicky na čísle: 0950 448 334
 

Lacná doprava kuriérom len 3,90€

Detailné informácie

Podrobný popis

Účinný krém na suché a popraskané päty Fusspunkt pomáha aj pri veľmi zanedbaných pätách

Nie len počas leta vystavujeme svoje chodidlá na obdiv. Zanedbané a popraskané päty sú častým výjavom na ulici, plavárni, šatniach, kúpaliskách a v domácnostiach. Krém na suché a popraskané päty Fusspunkt Schrunder-Wunder vsiakne do tvrdej kože a zmäkčí ju na nepoznanie. Už 14 denná kúra zmení suché, popraskané päty na jemné a zdravé. Po kúres s krémom na päty Schrunder-Wunder nie je problém si obuť topánky s otvorenou pätou.

 
Výnimočné látky v zložení nechtovej tinktúry proti mykóze Allpresan 7 sú: 15 % urea, prvosienkový olej, vitamínový komplex z avokádového oleja, extrakt z morských rias, alantoín
 
Zákazníci krém na suché päty Fusspunkt milujú pretože:
 
  • Stačí len 14 denná kúra na zlepšenie stavu pokožky na pätách
  • Zmäkčí tvrdú kožu na pätách a redukuje jej hrúbku
  • Prevencia pred vznikom hlbokých trhlín v koži na päte
  • Rýchle, viditeľné a dlhotrvajúce výsledky
  • Krém je vhodný aj pre diabetikov

Použitie Fusspunkt krému na suché až popraskané päty

Pred aplikovaním krému sa uistite, že je koža čistá a suchá. Krémovú dávku o veľkosti lieskového orieška vmasírujte do kože na pätách alebo chodidle. Chvíľu počkajte kým sa krém vsiakne. Používajte veče a ráno.

Objednajte si krém Fusspunkt Schrunder-Wunder a skrášlite si päty za 14 dní.
 
Teraz si u nás môžete objednať aj telefonicky na 0950 448 334.

Dodatočné parametre

Kategória: Fusspunkt
Krajina pôvodu: Nemecko
Balenie: 75 ml
Zloženie: Voda, urea (15%), Glyceryl Stearat SE, Glycerín, Isopropyl Palminat, Octyldodecanol, Glyceryl Stearate, Cetyl Alkohol, olej z Persea Gratissima, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, olej z Oenothera Biennis, dimethycon, cyclopentasiloxan, myristyl myristate, citronellyl methylcrotonat, xanthanova guma, propylen glycol, parfum, alantoin, cyclohexasiloxane, extrakt z Fucus Vesiculosus Thalle, BHT, Limonen, Linalool, Butylphenyl Methylpropional S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S SS S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S SS S S S S S S SS S S S S S S S S S S S S SS S S S S S S SS S S S S S S S S S S S S S SS S S S S S S S S S S S S SS S S S S S S S S S S S S SS S S S S S SS S S S S S S SS S S S S S S S S S S S S S S S S SS S S S S S SS S S S S S S SS S S S S S SS S S S S S SS S S S S S S SS S S S S S S S S S S S S S SS S S S S S SS S S S S S S S S S S S S S S S S S S SS S S S S S S S S S S S S S S S S S SS S S S S S S S S S S S SS S S S S S S S S S S SS S S S S S S S S S S S S S SS S S S S S SS S S S S S S S S S S S S S SS S S S S S S S S S S S S SS S S S S S SS S S S S S S S S S S S S S SS S S S S S SS S S S S S S S S S S S S S S S S S SS S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
Vyhlásenie: Vhodné pre diabetikov
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
EK Avatar autora | 2.10.2020
Najlepsi na trhu.
5
I Avatar autora | 21.7.2020
S krémom so veľmi spokojná. Pokožku zjednotil a ostala veľmi jemná. Určite ho budem používať pravidelne.